Juliana Masáž

+420 792 354 694

Čtvrtek od 10:00

Brno

Jihomoravský kraj

Privát
Čeština
Angličtina

30 let

Věk

53 kg

Váha

172 cm

Výška

Blond

Barva vlasů

B

Vel. prsou

Služby

  • Body-to-body masáž
  • Erotické masáže
  • Masáž penisu
  • Masáž prostaty
  • Nuru masáž
  • Tantrické masáže

Popis

Brno: 16.,17.3.
Sex ani oral neposkytuji. Dekuji za pochopeni. Nabízím smyslnou tantrickou/erotickou tělo na tělo masáž s horkým olejem v délkách 60, 90 nebo 120 minut. Masiruji v krásném moderním prostoru s vlastním parkováním. Kontaktujte mě prosím přes sms nebo whatsapp.

Dobrý den, pánové a dámy ,
jmenuji se Juliana, masážim se věnují již 7 let, není to pro mě jen práce ale i životní vášeň.
Nejvic mě bavi vidět moje klienty po masáži usmevavé, šťastné a zrelaxované. Miluji masáž tělo na telo s prvkami tantry, je to opravdu jedinečný zážitek nesrovnatelny s ničím jiným. Většina mých klientů říká že zažívají u mé masáže delší a silnější orgasmus než při sexu. Po takovém orgasmu nenastava pocit prazdnoty jak to může být při nezávazném sexu či masturbaci. Naopak se člověk cítí naplněný a ten pocit vydrží i celý den. Ke svým klientům se vždy chovám s úctou a to samé očekávám i od nich. Je to základ mojí práce. Masáž je jednosměrná,vy jste v pozici přijímajícího. Prosím plně se odevzdejte do mých rukou a užijte si tento okamžik, kdy je hýčkán každý koutek Vašeho těla. Nebojte se, opravdu najdu všechny erotogenni body a aktivuji je něžným dotykem mých dlouhých tenkych prstů.

Jako extra službu nabízím masáž prostaty. Masíruji taky i ženy.

Tato služba je opravdu jenom pro muže kteří se chovají k ženám s úctou a dokážou pochopit sílu a krásu ženské energie.

Tantrická masáž je hlubokým intimním prožitkem avšak není to služba pro každého, nejdůležitější podmínkou je že se plně odevzdáte maserce a ona vás tímto krásným zážitkem provede sama. U tantrických masáží se netoleruje osahávání a hmatáni, v případě nevhodných doteků či návrhů masáž bude ukončena. Vhodné doteky vám během masáže ukážu. Jemné, slušné a vědomé doteky jsou vítané.

Moc se na Vás těším,
Juliana

Pracovní doba

Pondělí

Zavřeno

Úterý

Zavřeno

Středa

Zavřeno

Čtvrtek

10:00 - 21:00

Pátek

10:00 - 21:00

Sobota

10:00 - 21:00

Neděle

10:00 - 21:00

Juliana Masáž

  • Fotografie6
  • Mapa