Victorie

+420 704 305 275

Dnes do 20:00

Brandýs nad Labem

Středočeský kraj

Masážní salon
Čeština

34 let

Věk

60 kg

Váha

160 cm

Výška

Blond

Barva vlasů

B

Vel. prsou

Služby

Popis

Jmenuji se Victorie a jsem akreditovaná masérka.Miluji masáže a ráda se v nich zdokonaluji, chodím na kurzy masáží, které mi vždy něco dají a tím se v masážích posouvám dál a dál.Masíruju s láskou a od srdce. Ráda bych Vás pozvala do mé nově otevřené masérny v domečku s vlastní sprchou, zázemím a parkováním přímo u domu nedaleko Brandýsa nad Labem.Pokud si chcete zpříjemnit den od práce a nevšedních starostí, určitě mi zavolejte.Po příchodu na masáž Vás seznámím s začátkem,průběhem a koncem masáže, jaké používám masérské techniky.Po skončení masáže má klient ode mě zdarma Indickou masáž hlavy.Nechte se hýčkat horkými oleji,nuru gelem a jemnými doteky.

Časté dotazy

Jak dlouho trvá masáž?
Masáž si vyberete dle Vašich časových možností
60,90,120minut

Poskytujete sexuální služby?
Ne, sexuální ani eskortní služby neposkytuji
ani ostatní jiné služby.

Mohu se Vás dotýkat?
Vše je jen o domluvě,děkuji za pochopení

Můžu se po masáži osprchovat?
Ano,sprcha je k dispozici všem klientům před i po masáži

Kdy se objednat na masáž?
Je lepší objednat se den předem,pokud se ráno rozhodnete že potřebujete masáž odpoledne nebo na večer ,zavolejte mi co nejdřív,pokud budu mít volno ráda Vás na masáž vezmu.
Když nezvedám mobil mám klienta na lehátku 😃
Nebojte, vždy se obratem ozvu smskou.

Pracovní doba: Po-pá od 11-20ho

Nabídka masáží:

Ajurvedská masáž :
Celkové hluboko relaxační ošetření těla za pomocí teplého bio oleje.Touto masáži se harmonizují a startují v těle léčebné hluboké uvolnění a relaxace nastává vlivem několika souběžných faktorů při této procedůře.Dlouhé a klidné tahy rukou při kontaktu s tělem navozují pocit bezpečí a tím dochází k pronikání léčebných esencí hluboko do kůže a svalů.
Tato masáž je celotělová.Masáž si plánuj te ve svém volnu nebo na večer.
Masáž trvá 90-120minut.
Ajurvedská masáž je pro klienty, kteří si rádi dopřejí relax a uvolnění a vědí v čem spočívá Ajurvedská masáž.
Ajurvedská masáž je pro mě srdeční záležitost,miluju tuhle masáž a vše co je s ní spojené,proto prosím aby se na ni objednávali klienti, kteří ví že u téhle masáže nejsou povoleny žádné doteky na masérku, já jsem tu pro Vás já masiruju já se s vaším tělíčkem mazlim, předávám lásku a pozitivní energii.Dekuji.

Čokoládová masáž:
Vřele doporučuji pro ty, kteří chtějí zažít relax, uvolnění od stresu.Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin,zdroje štěstí. Na tuto masáž si udělejte víc času.

Masáž lávovými kameny hot stones: Exkluzivní terapie, spojující teplo sálající z lávových kamenů a speciální masážní techniky a hmatů.

Erotická masáž intimní:
Masáž celého těla, jemné doteky, horké oleje, lávové kameny.Masaž zakončená Lingam masáží.
Erotická masáž poskytuje mnoho rozkoše a blaženosti.


Tantra masáž s prvky BDSM: Výjimečná dominantnější masáž Při které se používají pouta, páska přes oči, bičík, důtka, horký olej, vibrační pomůcky. Příplatková služba:masáž prostaty Víc informací poskytnu po telefonu.

Královská masáž:
Tato masáž je unikátní kombinací několika masážních postupů a technik.V průběhu masáže se používá horký olej,nuru gel na intimní partie a lávové kameny v kombinaci mých jemných doteků Ajuverdy na vašem se budete cítit opravdu jako král.Závěr masáže je směřovaný do lingamu.
Po skončení masáže má klient zdarma Indickou masáž hlavy.
Masáž trvá 60-90minut

Můžete se ke mě objednat i na klasické masáže.

Nabízím: Masáž zad a šíje, masáž zad a dolních končetin, masáž nohou(oboustranně), baňkování, trigger pointy, indická masáž hlavy (anti stresující)

Těším se na Vaši návštěvu Victorie.

Pracovní doba

Pondělí

11:00 - 20:00

Úterý

11:00 - 20:00

Středa

11:00 - 20:00

Čtvrtek

11:00 - 20:00

Pátek

13:00 - 20:00

Sobota

Zavřeno

Neděle

Zavřeno

Victorie

  • Fotografie5
  • Mapa